Informacija apie kursus

Pateikiame Jums informaciją kas yra ,,kas" duomenų apsaugos privatumo specialisto sertifikavime ir kodėl jums to reikia. Dirbame su IAPP ( Tarptautinė informacijos ekspertų asociacija) kursų programa, pagal kurią yra parengtas CIPP (Informacinio saugumo profesionalo) egzaminas. Šis egzaminas suteikia informacijos saugumo eksperto laipsnį ir įrodo aukščiausią Jūsų žinių lygį duomenų ir informacijos saugumo srityje. Šiuo sertifikatu pasitiki tarptautinės įmonės visame pasaulyje, todėl norėdami pagreitinti savo karjeros pradžią, pakeisti esamą darbą, ar papildyti jau turimas žinias, turėtumėte gauti šį sertifikatą. Daugiau nei 10 metų „CIPP“ sertifikatas yra pripažinta priemonė darbui duomenų privatumo srityje. Nuo pat CIPP programos sukūrimo, sertifikatus gavę asmenys sukūrė tūkstančių specialistų, dirbančių privatumo ir duomenų apsaugos srityje bendruomenę visame pasaulyje.
Yra keturios CIPP sertifikatų programos, kurių kiekviena orientuota į konkretų regioną. Sužinokite daugiau apie juos ir raskite atsakymą, kodėl „CIPP“ sertifikatas yra pirmaujanti privatumo programa:

Azijos regionas (CIPP / A)
Kanados regionas (CIPP / C)
Europos regionas (CIPP / E)
JAV privatus sektorius (CIPP / US)
Kaip išlaikyti pagrindinį CIPP egzaminą ir gauti diplomą?

Kadangi mes kuriame ryšius su sėkmingiausiais privatumo teisininkais ir praktikais, kurie kuria privatumo teisės praktiką visame pasaulyje, kurių kiekvienas padeda formuoti mūsų mokymo programą, taip yra užtikrinama, kad ši programa būtų aktuali ir tinkama kasdieniniam darbui bei CIPP sertifikato egzaminui išlaikyti. Užsiregistruokite į kursus, išklausykite juos ir laikykite egzaminą Lietuvoje ar kitoje šalyje šiam sertifikatui gauti. Mūsų lektoriai yra sertifikuoti specialistai, kurie patys yra išlaikę egzaminus, kas kartą atnaujina žinias ir gali Jums padėti šį sertifikatą gauti, pateikti pavyzdžius iš realaus egzamino ir jo klausimų.
Ką CIPP sertifikatas duoda Jums?
Išlaikytas egzaminas parodo pasauliui, kad žinote, kaip laikomasi privatumo įstatymų ir taisyklių bei kaip jas taikyti įmonėse ar kituose sektoriuose, ir žinote, kaip apsaugoti saugią darbo vietą šiandieninėje informacinėje ekonomikos eroje. Išlaikę CIPP sertifikatą, turėsite pasaulyje pripažįstamą išsilavinimo diplomą, kurio reikalauja darbdaviai . Taip pat gausite visas tikrąsias žinias apie pasaulines privatumo ir duomenų apsaugos teisės ir praktikos sąvokas, įskaitant: jurisdikcijos įstatymus, reglamentus ir šių visų teisės aktų vykdymo modelius.

Kodėl turiu pasitikėti šia programa?

Dirbame su IAPP organizacija. Daugiau apie ją: www.iapp.org . Tai organizacija, vienijanti ir rengianti pasaulio geriausius duomenų saugos ekspertus. Pasitikime jais, nes jais tiki tarptautinės įmonės, samdydamos kursų programos klausytojus. IAPP organizacijos darbuotojai dirba tokiose įmonėse kaip Amazon, LinkedIn ir panašiose. Jų žinios leido parengti sertifikavimo egzaminą ir šiuos pasiruošimo kursus, kuriuos Jums siūlome. KAIP GAUSIU SERTIFIKATĄ? Baigus kursus, Jums išduosime egzamino laikymo kvitą, su juo per vienerius kalendorinius metus galėsite užsiregistruoti egzamino laikymui viename iš daugelio egzaminų laikymo vietų ir išlaikyti teorinį žinių patikrinimo egzaminą. Po šio egzamino gausite CIPP sertifikatą, įrodantį Jūsų ekspertinių žinių lygį Duomenų saugos srityje. Kaip kursai susiję su egzaminu? Pasiruošiamieji kursai yra pirmasis žingsnis, kurį galite žengti, norėdami gauti CIPP sertifikatą. Kursai sukurti pagal egzamino temas. Bet, kursai negali būti patvirtinimas, kad Jūs tikrai išlaikysite egzaminą. Kodėl? Todėl, kad visa IAPP sistema yra sertifikuota pagal ISO standartą. Šis standartas, kuris užtikrina kokybę ir saugumą, padeda egzamino medžiagai likti neatskleistai. Todėl, mūsų kursų lektoriai žino egzamino sudėtį, žino egzamino temas, bet neturi žinių apie konkrečius egzamino klausimus kas 100% garantuotų egzamino išlaikymą.

0

 .